Nieuws

Westerveld: 110 deelnemers op één locatie!
01-11-2017
Bij Astron in Dwingeloo. Van 10-17 uur
Lees meer
Elektrische shuttle verbinding tijdens Open Bedrijvendag
28-10-2017
Tijdens de Open Bedrijvendag rijdt er tussen 10.00 en 16.00 uur een elektrische shuttle over het...
Lees meer

Contact

Heeft u een algemene vraag over de Open Bedrijvendag Drenthe? Neem dan contact op met de Provincie Drenthe

Ons bezoekadres is:
Westerbrink 1
9405 BJ Assen

Ons postadres is:
Provincie Drenthe
Postbus 122,
9400 AC Assen

T: 0592-365555 
E: post@drenthe.nl 

Wilt u deelnemen met uw bedrijf aan de OBDD of heeft u als bezoeker een andere vraag over de OBDD in uw gemeente, neem dan contact op met de bedrijvencontactfunctionaris van uw gemeente.


Gemeente Aa en Hunze
Postbus 93
9460 AB GIETEN

Dhr. E. Jans
E: ejans@aaenhunze.nl
T: 06-53508681 
 


Gemeente Assen
Postbus 30018
9400 RA ASSEN

Dhr. G.J. Oosten
E: g.oosten@assen.nl 
T: 14 0952

 


Gemeente Borger-Odoorn
Postbus 3
7875 ZG EXLOO

De heer D. Haan
E: d.haan@borger-odoorn.nl
T: 0591-535202

 


Gemeente Coevorden 
Postbus 2
7740 AA COEVORDEN

Mevrouw M. Sijben
E: m.sijben@coevorden.nl
T: 06-55323200 

 

 

Gemeente De Wolden
Postbus 20
7920 AA  ZUIDWOLDE

Mevrouw J. Snippe
E:  bedrijvencontact@dewolden.nl
T: 06-83331325 

 


Vereniging Parkmanagement Bedrijventerreinen Emmen (VPB)
Kapitein Nemostraat 20
7821 AC  Emmen

Mevrouw L. Horstmann

E: l.horstmann@vpb-emmen.nl
T: 06-15473546

 

 

Stichting Open Bedrijvendag Hoogeveen
(Gemeente Hoogeveen 
Postbus 20000
7900 PA  HOOGEVEEN)

Mevrouw S. Wolf (secretaris)
E: info@openbedrijvendaghoogeveen.nl
T: 06-25335516
www.openbedrijvendaghoogeveen.nl

 


Gemeente Meppel 
Postbus 501
7940 AM MEPPEL

Mevrouw S. Cooman
E: s.cooman@meppel.nl     
T: 0522-850446 

 


Gemeente Midden-Drenthe
Postbus 24
9410 AA  BEILEN

De heer N. Bruins
E: n.bruins@middendrenthe.nl
T: 0593-539222

 

Gemeente Noordenveld 
Postbus 109
9300 AC Roden

Mevrouw I. Alkema
E: i.alkema@gemeentenoordenveld.nl
T: 14 050

 

Gemeente Westerveld 
Postbus 50
7970 AB HAVELTE

Mevrouw A. Bats
E: a.bats@gemeentewesterveld.nl 
T: 0521-349480